Skończ z objadaniem się w 4 tygodnie

User Avatar
497zł
ania gruszczynska kurs wilczoglodna header

Właśnie rozpoczynasz kurs, który raz na zawsze zmieni Twoje życie. Przeprowadzę Cię za rękę przez proces wychodzenia z bulimii i kompulsywnego objadania się. Ja dokonałam tego w pojedynkę – po piętnastu latach cierpienia, a potem pomogłam dziesiątkom moim podopiecznym zrobić to samo. Wiem co czujesz. Ale nie bój się, szlak jest przetarty, a droga na szczyt prosta, chociaż, jak to przy wspinaczce bywa, nie łatwa.

Przez ostatnie 3 lata udoskonalałam swoją metodę, aż wreszcie postanowiłam opakować ją w przystępną formę kursu. To proste: codziennie odpalasz filmik, robisz zadanko i opierasz na dołączonym do niego jadłospisie. W tej prostocie tkwi siła, zdolna wyzwolić Cię z twojego bólu.

Zastanawiasz się czego nowego możesz się jeszcze dowiedzieć? Przecież wiedzę dietetyczną masz w jednym paluszku. Byłaś już na kilku terapiach, w ośrodkach, szpitalach, w grupach samopomocy i wspólnotach.
Przecież wiesz doskonale CO masz robić.
Oczywiście, że tak!

Ale nie wiesz JAK to zrobić.

Widzisz różnicę?

Nie martw się. To się za chwile zmieni.
Jesteś w dobrych rękach.

Cechy Kursu

  • Lekcje 32
  • Testy 0
  • Czas trwania 4 tygodnie
  • Studenci 571
  • Ewaluacja Yes

Jestem autorką bloga Wilczo Głodna oraz Książek „To nie jest dieta”, „Wilczo głodna, jak wyjść z kompulsywnego jedzenia i nie zwariować” i najnowszej „Ja, wersja 2.0”.

Ponadto prowadzę swój kanał na YouTube i Instagramie.

Moją życiową pasją i misją, jest uczyć was jak wyjść z kompulsywnych zaburzeń odżywiania – bulimii, objadania się, ortoreksji, przeżuwania i anoreksji bulimicznej.

Ja sama najpierw dokonałam tego na sobie. Przez 15 lat mojego życia zmagałam się z wilczym głodem bulimii. Ucierpiało na tym moje zdrowie, uroda, relacje, finanse...

Aż w końcu powiedziałam DOŚĆ.

Wyciągnęłam się z tego metodą prób i błędów, a dłuższe studia nad tematem – setki przeczytanych publikacji, tysiące maili od was, dziesiątki bezpośrednich studentek - zaowocowały stworzeniem metody, którą wam tutaj prezentuję.

Jeżeli jeden człowiek czegoś dokonał, drugi może to powtórzyć.

To jest prostsze niż myślisz.

497zł